Cloud2
Cloud2
Cloud1
Cloud1
Cloud1

Oferta pracy!!!

Oferta pracy w nowo powstającej grupie żłobkowej przy Niepublicznym Przedszkolu Miś
Stanowisko: pielęgniarka
Kwalifikacje: wyższe wykształcenie na kierunku położnictwo lub pielęgniarstwo
Wymiar pracy: cały etat
Obowiązki: zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, ocena stanu zdrowia dzieci i udzielanie podstawowej pomocy medycznej (ocenianie urazów u dzieci, dezynfekowanie ran, pomiary temperatury), zaspokajanie potrzeb dzieci , zaangażowanie w możliwości rozwojowe dzieci, sprawdzanie wyposażenia żłobkowej apteczki, kontrolowanie zeszytu, w którym zapisywane są wszelkie urazy, współpraca z rodzicami oraz nauczycielami, czynny udział w działalności żłobka.
Zapewniamy: stabilne zatrudnienie, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, satysfakcjonujące wynagrodzenie, atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnym i przyjaznym miejscu.
Miejsce pracy: ul. Dojazd 5, 99-300 Kutno
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” na adres: sekretariat@mis-przedszkole.pl.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Miś poszukuje opiekunek do nowo powstającej grupy żłobkowej przy Niepublicznym Przedszkolu Miś.

Poszukujemy osób posiadających odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna/ pedagogika opiekuńczo-wychowawcza/ psychologia rozwojowa dzieci/ kurs opiekuna dziecięcego. Wymagane jest także  doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3.

Oczekujemy: uśmiechu, zaangażowania, zadowolenia, kreatywności, chęci współpracy i rozwoju.

Obowiązki: zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, zaspokajanie potrzeb dzieci i ich usamodzielnianie, wspomaganie rozwoju dzieci, zabawa na placu zabaw z możliwością realizacji kreatywnych zajęć ruchowych i adaptacyjnych, zaangażowanie w możliwości rozwojowe dzieci, nauczenie radzenia sobie w grupie rówieśniczej, przygotowanie manualne poprzez wykonywanie różnorodnych prac plastycznych, współpracowanie z rodzicami na polu harmonijnego rozwoju dziecka.

W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość szkolenia, atrakcyjne warunki zatrudnienia, współpracę z doświadczonym zespołem pracowników, możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Miejsce pracy: ul. Dojazd 5, 99-300 Kutno.

Plakat