Doświadczenie

Posiadamy wszechstronną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu placówek przedszkolnych. Przedszkole Miś to nasza trzecia inwestycja, którą tym razem realizujemy w Kutnie. Niepubliczne Przedszkole Żak w Oławie oraz Niepubliczne Przedszkole Smyk w Sobocisku to placówki, które z sukcesem prowadzimy od wielu lat. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, a z uwagi na niekończące się listy rezerwowe są regularnie rozbudowywane. Główną zaletą naszych przedszkoli jest niezmiennie wysoki poziom edukacji. Absolwenci „Żaka” i „Smyka” to dzieci otwarte, twórcze, komunikatywne, bardzo dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole.

Zaangażowanie

W naszych przedszkolach nie ma miejsca na nudę. Rzetelnie realizujemy program nauczania zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dodatkowo nasze dzieci uczą się języka angielskiego, uczestniczą w zajęciach tanecznych i sportowych, warsztatach logopedycznych, mają zajęcia z plastyki i rytmiki. Dzięki temu mogą pielęgnować swoje talenty, odkrywać pasje i uczyć się kreatywnego myślenia. Atrakcyjne i bezpieczne place zabaw to także nasz priorytet. Prowadzimy zajęcia z wychowania fizycznego na świeżym powietrzu, organizujemy warsztaty „Małego ogrodnika” a także pikniki, festyny rodzinne i inne imprezy tematyczne cieszące się popularnością wśród dzieci i rodziców.

Pasja

Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy do otaczającej nas rzeczywistości. W naszych salach znajduje się nowoczesne wyposażenie i pomoce dydaktyczne, które wspomagają pracę nauczyciela oraz pozwalają dzieciom na wykorzystywanie nowoczesnej technologii w celu zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Wykorzystujemy m.in. tablice interaktywne, które wprowadzają nową, atrakcyjniejszą, ciekawszą dla dzieci jakość pracy. Niepubliczne Przedszkole Żak zostało docenione przez czytelników Gazety Wrocławskiej. W plebiscycie Przedszkole na Medal zajęliśmy II miejsce w powiecie oławskim i I miejsce w Oławie w kategorii Przedszkole Roku 2018. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji podsumowującej rok szkolny 2017/2018 w naszym „Żaku”.

W Niepublicznym Przedszkolu Miś w Kutnie wykorzystamy doświadczenie, jakie zebraliśmy na przestrzeni ostatnich lat, zarówno w procesie nauczania, jak i organizacji życia przedszkola. Zapewnimy wysoką jakość edukacji, profesjonalną kadrę pedagogiczną, szeroką gamę zajęć dodatkowych, nowoczesne wyposażenie i atrakcyjny plac zabaw. Dzięki temu, że przedszkole budujemy od podstaw mamy wpływ na to by spełniało jak najwyższe normy bezpieczeństwa i było jak najbardziej funkcjonalne.

Czekamy na Was!!!