W dn. 27.02.2024 r. rozpoczęła się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025

Wszystkie dzieci, które lubią:

Śmiać się, szaleć, dokazywać,
Swój uśmieszek pokazywać!
Brudzić stopy, rączki swoje,
Siadać z dziećmi w dzień na kole!
Pląsać z wiatrem jak motyle,
Mieć do powiedzenia tyyyle!!
Uczyć się i książki czytać,
Dorosłych o wszystko pytać!
Tańczyć, ćwiczyć, sport uprawiać,
Do obiadku pięknie siadać!
Być bezpiecznym i radosnym,
Wyczekiwać zimą wiosny!
Latem hasać po ogrodzie,
I stopami brodzić w wodzie!

A co najważniejsze jest!  Zdać samodzielności test!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji! Dołącz do naszych Misiów!

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić Kartę zgłoszenia dziecka do Niepublicznego Przedszkola Miś w Kutnie.
Wypełnioną kartę należy wysłać za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres sekretariat@mis-przedszkole.pl  (tel. 666 663 959) lub osobiście złożyć w naszej placówce (ul. Dojazd 5, 99-300 Kutno).

Rekrutacja trwa w dn. 27.02-13.03.24 r. O wynikach rekrutacji rodzice zostaną powiadomieni telefonicznie w dniach 14-15.03.2024 r. Po uzyskaniu informacji o przyjęciu dziecka do przedszkola rodzic, który deklaruje chęć zapisania dziecka do placówki zobowiązany jest podpisać „Potwierdzenie woli przyjęcia do Przedszkola” (dokument znajduje się w Regulaminie rekrutacji dostępnym poniżej) w terminie do 7 dni od otrzymania informacji.

Informujemy, iż dzieci są przyjmowane do przedszkola przez cały rok w miarę dostępności miejsc.
Regulamin rekrutacji >>>

Opłaty za pobyt w Niepublicznym Przedszkolu Miś znajdują się w zakładce Oferta > Cennik .