Cloud2
Cloud2
Cloud1
Cloud1
Cloud1

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice,

W związku z informacją ogłoszoną wczoraj na konferencji przez Premiera i Ministra Zdrowia m.in w sprawie zamknięcia żłobków i przedszkoli informujemy, iż przedszkole będzie nieczynne w dn. 29.03.21 r. - 09.04.21 r. Zarządzenie Dyrektora zostanie opublikowane po pojawieniu się rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, które mamy nadzieję uszczegółowi zasady organizacji nauki i opieki w tym czasie.

Od poniedziałku 29.03.21 r. przedszkole realizuje naukę zdalną. Materiały będą publikowane na stronie przedszkola www.mis-przedszkole.pl
w zakładce "Nasze przedszkole - nauczanie zdalne". Zgodnie z wynikami ankiet dotyczących metod i form nauczania zdalnego przeprowadzonych wśród państwa w czerwcu 2020 r. materiały będą publikowane codziennie dla każdej grupy.

Z dostępnych informacji wynika, iż wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej). W związku z tym prosimy o zgłoszenie (na adres e-mail sekretariat@mis-przedszkole.pl) do jutra tj. 27.03.21 r. do godz. 16:00 zapotrzebowania na objęcie zajęciami opiekuńczo-wychowawczymi dzieci rodziców pracujących w służbie zdrowia i służbach porządkowych.

Wszyscy rodzice proszeni są o odebranie pakietów edukacyjnych wraz z rzeczami dzieci (pościele, ubrania) dzisiaj w godz. pracy przedszkola tj. 6.30 - 17:00 oraz w poniedziałek w godz. 12:00 - 16:00.
Będziemy Państwa informować na bieżąco o wszelkich zmianach.

Życzymy zdrowia!

Pozdrawiam,
Ewa Wojtczak-Szczęsna
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Miś