Cloud2
Cloud2
Cloud1
Cloud1
Cloud1

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - Kochane Dzieci,

Mamy za sobą 8 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok. Rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom. Pierwszym z nich było uruchomienie naszej placówki, znalezienie wykwalifikowanej kadry oraz stworzenie atrakcyjnych i bezpiecznych warunków do zabawy i nauki dla naszych dzieci. 

W listopadzie 2019 r. rozpoczęliśmy pracę i przyjęliśmy pierwszą grupę małych misiów. Początki nie należały do najłatwiejszych . Jednak z każdym dniem widząc uśmiechnięte buzie naszych dzieci, ich poczucie bezpieczeństwa wiedzieliśmy, że spełnia się nasze marzenie. Marzenie o stworzeniu bajkowego przedszkola. 

Kolejne miesiące tylko nas w tym utwierdziły. Widok uśmiechniętych dzieci biorących udział w licznych wydarzeniach tematycznych, występach artystycznych, spotkaniach z ciekawymi osobistościami, różnorodnych zajęciach dodatkowych, zajęciach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, warsztatach sensorycznych, zajęciach plastycznych czy muzycznych był dla nas prawdziwą nagrodą.
Nasze dzieci brały udział w licznych konkursach zarówno przedszkolnych jak i pozaszkolnych, a także olimpiadach i zawodach sportowych co napawa nas ogromną dumą. 

Gratuluję wszystkim dzieciom osiągnięcia niesamowitych sukcesów: odważnego kroku w nieznane, każdej nabytej i doskonalonej umiejętności, aktywnego poznawania świata, budowania przyjaźni, wspaniałej pracy indywidualnej i grupowej, każdego rozstania z rodzicami. Każdy samodzielny krok naprzód to Wasze wielkie osiągnięcie. 

Jesteście niesamowitymi dziećmi!
JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI.

W tym miejscu dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom za wzorową pracę i wspaniałą atmosferę. Praca z Wami jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale i pouczającym doświadczeniem. Współpraca z Wami jest przyjemnością, a rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Bardzo Wam dziękuję. Wiem, że bez Was Miś nie zyskałby takiej opinii wśród rodziców jaką może się dziś szczycić.

Słowa podziękowania kieruję również do wszystkich rodziców, którzy obdarzyli nas zaufaniem powierzając nam w opiekę swój największy skarb. To dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękuję za budowanie pozytywnego wizerunku naszej placówki, za Waszą pracę i zaangażowanie oraz za okazaną pomoc w ostatnich miesiącach. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując ich do pracy i wspierając w nauce na odległość. 

Pandemia koronawirusa zatrzymała na chwilę cały świat. To było dla nas wszystkich wielkie wyzwanie. Zanim zdążyliśmy rozłożyć skrzydła zostaliśmy zmuszeni do ograniczenia naszej działalności. Jednak wierzymy, że udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie kształcenia na odległość. 

Mam szczerą nadzieję, że w nowym roku szkolnym nic nie stanie nam na przeszkodzie by zrealizować wszystkie nasze plany, wspaniałe pomysły i projekty, nad którymi już teraz pracujemy. 

Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Chciałabym, aby zbliżające się wakacje dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2020/2021 oraz pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Ewa Wojtczak-Szczęsna

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Mis