„Kto mnie może kochać więcej?
Zmarznę - grzejesz moje ręce
Zszywasz spodnie, budzisz rano
Miód smarujesz mi na chlebie
Ty mnie kochasz - a ja babciu
Bardzo, bardzo kocham Ciebie.” ❤🥰👵🧓🧒👦 Dziadkowie - jedni z najważniejszych osób w naszym dziecięcym życiu. Mają czas, którego często brakuje rodzicom, mają cierpliwość do naszych dziecięcych figli...To Oni często pokazują nam trudne rzeczy w innym świetle. Dziś w naszym przedszkolu pragnęliśmy uczcić święto tych dwóch ważnych osób - Babci i Dziadka.❤👵🧓 Z tej okazji odbył sie DANCING DLA DZIADKÓW z prawdziwego zdarzenia. Były migające światła oraz DJ! W rytm pięknych przebojów z lat młodości naszych seniorów Misie recytowały śmieszne a momentami wzruszające wiersze. Pózniej zostało odśpiewane tradycyjne 100lat i wtedy dopiero zabawa się zaczęła😅😉.
Dziadkowie zostali zaangażowani w śpiewanie piosenki „Szła dzieweczka do laseczka”... nie było to jednak takie proste....musieli nauczyć się baaaaardzo skomplikowanej choreografii. Następnie odbył się tradycyjny taniec na gazecie, z którego nie udało się wyłonić zwycięzcy! 🤔 Wszystkie pary tak zaciekle walczyły😅💪🏻. Jednak najzabawniejszym zadaniem okazało sie nadmuchanie balona przez trąbkę, śmiechu z wydawanych dźwięków było co niemiara. Po cześć artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek 🍰🥧🍪🍩 za przygotowanie, którego serdecznie dziękujemy misiowym rodzicom. Dziękujemy wszystkim gościom i zapraszamy za rok!!!!