Nowe technologie w przedszkolu Miś

W miniony weekend w naszej placówce został zamontowany nowy sprzęt multimedialny - monitor interaktywny firmy Avtek. Dzięki niemu zajęcia w naszej placówce będą jeszcze ciekawsze i interesujące. Jak Państwo wiecie nie pozwolimy aby w naszym przedszkolu panowała nuda. Rzetelnie realizujemy program nauczania zgodny z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. 👩‍🎓👨‍🎓Dzięki inwestowaniu w najnowszy sprzęt będziemy mogli jeszcze lepiej i w bardziej przystępny sposób przekazać wiedzę swoim podopiecznym.
Monitor wyposażony jest w ekran dotykowy wspierający pracę grupową dzięki czemu aż sześcioro dzieci jednocześnie może czynnie uczestniczyć w pracy na monitorze.

12 listopada z pomocą naszego monitora dzieci poznały najważniejsze informacje dotyczące 101 święta odzyskania przez Polskę niepodległości. Następnie po zajęciach została wykonana praca plastyczna. Zapraszamy do galerii zdjęć  :) A poniżej film prezentujący możliwości wykorzystania monitora - jest ich mnóstwo! :)